Классика - онлайн! Перша Українська Радіостанція Класичної Музики

Language

EnglishFinnishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanishEstonian

Пошук

Нас відвідують

На даний момент 69 гостей на сайті

Про Погоду

На цю ж тему

Наш Ефір


Зараз звучить
- Автор - Назва:
Tchaikovsky - Piano Concerto #2 In G. Op.44-1.Allegro Brillante
Наступний
- Автор - Назва:
Faure - Piano Quartet #1 In C Minor, Op. 15 - 1. Allegro Molto Moderato
Слухачів: 21
Кбіт/сек: 128

Facebook user?

Опитування

Слухати класичну музику – це для Вас:
 

День народження

21 лютого 2019
Nina Simone 1933
Jilly Cooper 1937
Peter McEnery 1940
Alan Rickman 1946
Vanessa Feltz 1962
Charlotte Church 1986
W. H. Auden 1907
Sam Peckinpah 1925

Фото дня

theatre_56.jpg

Рекомендуємо

Портал
Україна здобула чергову перемогу PDF Друк e-mail
Понеділок, 24 жовтня 2011, 00:00

Журі міжнародного оперного конкурсу-фестивалю Armel визнало українського баритон-баса Василя Сліпака найкращим солістом за виконання головної ролі у виставі Віктора Ульманна «Атлантіс». Постановка відбулася у виконанні Краківської опери, яка, у свою чергу, отримала Гран-Прі за найкращу оперну продукцію.

Вихованець Львівської хорової капели "Дударик" Василь Сліпак закінчив місцеву консерваторію у 1997 році. Потім його було запрошено до Паризької опери, і сьогодні він продовжує свою сольну кар'єру у Європі. Василь Сліпак пройшов до фіналу в результаті двоетапного конкурсу, що проходив у Будапешті, Лос-Анжелесі, Нью-Йорку та Парижі. З переможців першого туру далі формувалися колективи для майбутніх конкурсних вистав. У другому турі фіналістів обирали режисери-постановники та диригенти. Спочатку кожен із конкурсантів мав виконати одну із улюблених арій, після чого режисери-постановники та диригенти у "власній студії" працювали з тими учасниками конкурсу, яких музичне журі першого туру рекомендувало на виконання головної ролі у тій чи іншій опері. Фіналістами, окрім українця, стали двоє учасників з Угорщини, двоє з Франції, по одному - із Португалії, Сербії та Домініканської Республіки.
Міжнародний оперний конкурс-фестиваль Armel - єдиний огляд молодих оперних співаків, під час якого крім майстерності оцінюються також акторські та сценічні здібності. Протягом чотирьох років в оперному музичному змаганні взяли участь більше тисячі співаків із 52 країн світу. Переможці конкурсу-фестивалю отримують винагороду у розмірі 10 000 євро

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити