Классика - онлайн! Перша Українська Радіостанція Класичної Музики

Пошук

Нас відвідують

На даний момент 20 гостей на сайті

Про Погоду

На цю ж тему

Наш Ефір


Зараз звучить
- Автор - Назва:
Àëåêñåé ×èæèê - Ã.Áåíä - Grave
Наступний
- Автор - Назва:
RadioClassic - EarthMusic
Слухачів: 11
Кбіт/сек: 128

Facebook user?

Опитування

Слухати класичну музику – це для Вас:
 

День народження

19 квітня 2019
Eliot Ness 1903
Jim Mollison 1905
Garfield Morgan 1931
Dudley Moore 1935
Tim Curry 1946
Paloma Picasso 1949
Ruby Wax 1953
Trevor Francis 1954
Sue Barker 1956

Фото дня

index.jpg
Україна здобула чергову перемогу PDF Друк e-mail
Понеділок, 24 жовтня 2011, 00:00

Журі міжнародного оперного конкурсу-фестивалю Armel визнало українського баритон-баса Василя Сліпака найкращим солістом за виконання головної ролі у виставі Віктора Ульманна «Атлантіс». Постановка відбулася у виконанні Краківської опери, яка, у свою чергу, отримала Гран-Прі за найкращу оперну продукцію.

Вихованець Львівської хорової капели "Дударик" Василь Сліпак закінчив місцеву консерваторію у 1997 році. Потім його було запрошено до Паризької опери, і сьогодні він продовжує свою сольну кар'єру у Європі. Василь Сліпак пройшов до фіналу в результаті двоетапного конкурсу, що проходив у Будапешті, Лос-Анжелесі, Нью-Йорку та Парижі. З переможців першого туру далі формувалися колективи для майбутніх конкурсних вистав. У другому турі фіналістів обирали режисери-постановники та диригенти. Спочатку кожен із конкурсантів мав виконати одну із улюблених арій, після чого режисери-постановники та диригенти у "власній студії" працювали з тими учасниками конкурсу, яких музичне журі першого туру рекомендувало на виконання головної ролі у тій чи іншій опері. Фіналістами, окрім українця, стали двоє учасників з Угорщини, двоє з Франції, по одному - із Португалії, Сербії та Домініканської Республіки.
Міжнародний оперний конкурс-фестиваль Armel - єдиний огляд молодих оперних співаків, під час якого крім майстерності оцінюються також акторські та сценічні здібності. Протягом чотирьох років в оперному музичному змаганні взяли участь більше тисячі співаків із 52 країн світу. Переможці конкурсу-фестивалю отримують винагороду у розмірі 10 000 євро